سيد عليرضا مجاهدي نسب

در تاریخ 28 مهر 1350 در تهران به دنیا آمدم. 6 ساله بودم که با وقوع انقلاب به تبریز زادگاه پدر و مادرم نقل مکان کردیم. خانه ما در توانیر شمالی منطقه ولیعصر بود. پدرم كه دارو ساز هستند قبل از انقلاب مدیر بازرگانی اداره دارویی تولید دارو بودند و بعد از انقلاب بدليل بر هم خوردن مديريت آنجا، خود يك واحد توليدي لوازم پزشكي يكبار مصرف تاسيس نمودند و مادرم سر پرستار یکی از بیمارستانها بود. از هر دو ایشان خیلی چیزها یاد گرفته ام. به نوعی از کودکی با مباحث مدیریتی آشنا شده و همواره ذهنم آماده جذب مباحث مديريتي بوده است.

تحصیلات ابتدایی را در مدرسه استاد شهریار تبریز شروع کردم و تا اخذ دیپلم در سال 68 در همان مدرسه بودم.

این سالها مصادف بود با سالهای پيشرفت ورزش من. شطرنج تازه آزاد شده بود و من شطرنجم خیلی خوب بود. شناگر بودم. گاها دوچرخه سواری هم میکردم. زمستانها هم در پیست پیام تبریز اسکی را ياد گرفتم و از اسکی لذت میبردم. برف همیشه برایم جذاب و هیجان انگیز است.

در مرداد 69 به خدمت سربازی اعزام شدم و در ژاندارمری سابق خدمت کردم. در مرزهای شمالی آذربایجان.
اواخر خدمتم بود که به ستاد نیروی انتظامی در تبریز اعزام شدم. تعویض سرود ملی و ادغام سه نیرو و تشکیل نیروی انتظامی از تجاربم در این دوران بود. بعد از 27 ماه خدمت در آبان 71 دوران خدمت سربازی با تمامی خاطراتش به پایان رسید.

بعد از آن در بهمن 71 وارد دانشگاه شده در دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در رشته مدیریت صنعتی ادامه تحصیل دادم و پس از گذراندن 145 واحد در تابستان 75 فارغ التحصیل شدم و در بهار 78 نیز ازدواج کرده و اکنون یک دختر دارم.

در تابستان 84 در آزمون ورودی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی کسب و کار EMBA سازمان مدیریت صنعتی قبول شده و بعدها در سال 92 در مقطع دکتری عالی مدیریت کسب و کار DBA ادامه تحصيل دادم .