مطالب تصادفی
دسته بندی مطالب

بازاریابی دیجیتال

مدتی است سعی میکنم خبرهای جریانات و اتفاقات اعتراضات را دنبال نکنم تا افکارم ازادتر باشند. در حال طراحی دوره آموزشی و سخنرانی در خصوص بازاریابی دیجیتال هستم.
در حال حاضر برای خانه مدیران سازمان مدیریت صنعتی، انجمن مدیریت ایران به صورت جلسه سخنرانی حدود 3 ساعت قرار است برگزار شود.
اتفاقا دعوت یکی از دوستان عزیز که مدیر موسسه آموزشی معتبری است که چندین کنفرانس بین المللی را نیز برگزار کرده است با تصمیم من همزمان شده که قرار است با آنها برای برگزاری یک دوره جامع هماهنگی های لازم را صورت دهیم.
بازاریابی دیجیتال بازاریابی در یک پارادایم جدید است. این موضوع بسیار جذاب است که بیشترین جذابیتش به نظر من سرشار بودن آن از خلاقیت است. وقتی پای آی تی به میان می اید دیگر میتوانید با خیال راحت اسب ایده ها و نو آوری ها را زین کنید و بتازید.
به محض قطعی شدن زمان برگزاری هر یک از این جلسات حتما خبرتان خواهم کرد.

پ.ن: متاسفانه یکبار دیگر هواپیماهای توپولوف جان هموطنان عزیزمان را گرفتند. بسیار متاسف شدم. با توجه به تجربه اندکی که از مسئولیتم در هواپیمایی کاسپین در اولین سالهای فعالیتش دارم میدانم که هواپیماهای روسی بسیار خوبی وجود دارند. هواپیماهای توپولوف جدید هم بسیار کارآمد هستند. با توجه به اینکه در خصوص هواپیماهای روسی تحریم نیستیم چرا همچنان از این مدل توپولوف استفاده میشود؟

پ.ن2: به نظر میرسد تمرکز صدا و سیما بر روی درگیریهای کشورهای مختلف و نشان دادن خشونت پلیس به جهت نشان دادن وضعیت مشابه در همه کشورها و اینکه حقوق بشر درهیچ جا شناخته شده نیست صورت میگیرد و کشورهای معترض به جریانات بعد از انتخابات ایران خودشان هم بعله… به عبارتی میخواد بگوید این به آن در!
ظاهرا اخبار نیز پایشان به جنگ رسانه ای کشیده شده و بیشتر به جای خبر رسانی به جنگ رسانه ای مشغولند


از اینکه برای خواندن این پست وقت صرف کردید سپاسگزارم
خواندن کامنتها، یادداشتها و نقطه نظرات شما شیرین ترین لحظات مرا در این وبلاگم شکل میدهد
لطفا نقطه نظرات خود را در خصوص این پست برایم بنویسید.
برای اشتراک مطالبم روی این تصویر کلیک کنید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Telegram
WhatsApp
Email
مکانی برای گفتگو در مورد این نوشته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا